Контакти відділу продажів

Західний регіон регіональний менеджер із збутуКулініч Катерина СергіївнаKulinich, Ekaterina S Ekaterina.Kulinich@arcelormittal.com
Західний регіон менеджер із збутуМихальчук Богдан ІгоровичMihalchuk, Bogdan I bogdan.mihalchuk@arcelormittal.com
Південний регіон регіональний менеджер із збутуМазур Костянтин ОлександровичMazur, Konstantin A Konstantin.Mazur@arcelormittal.com
Південний регіон менеджер із збутуБорович Дана ОлегівнаBorovich, Dana O Dana.Borovich@arcelormittal.com
Північний регіон регіональний менеджер із збутуІванов Олексій ОлеговичIvanov, Aleksej O Aleksej.Ivanov@arcelormittal.com
Північний регіон фахівецьЄвглевська Олена ОлександрівнаYevglevskaya, Yelena A Yelena.Yevglevskaya@arcelormittal.com
Продажі катанки регіональний менеджер із збутуФролова Ксенія ВячеславівнаFrolova, Kseniya V Kseniya.Frolova@arcelormittal.com
Продажі катанки фахівецьКузіна Олена ВолодимирівнаKuzina, Elena V Elena.Kuzina@arcelormittal.com
Центральний та східний регіон регіональний менеджер із збутуРедько Антон ГеннадійовичRedko, Anton G anton.redko@arcelormittal.com
Центральний та східний регіон менеджер із збутуКоркішко Сергій АнатолійовичKorkishko, Sergey A sergey.korkishko@arcelormittal.com
Центральний та східний регіон фахівецьШеколенко Тетяна МиколаївнаShekolenko, Tatyana N tatyana.shekolenko@arcelormittal.com