Привітали музикою наше місто та нових криворіжців
![](/_ipx/w_1536,f_jpeg/https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2023/06/photo1685512947-1.jpeg)
Волонтери проєкту «Разом» з «АрселорМіттал Кривий Ріг» подарували переселенцям чергову порцію приємних емоцій. Цього разу концерт був присвячений 248-річчю Кривого Рогу.
Музичний колектив «Музиканти Криворіжжя», який вже давно є активним волонтером проєкту «Разом», продовжує виступати в центрах проживання внутрішньо-переміщених осіб та дарувати людям незабутні емоції.
Музиканти разом із куратором та іншими волонтерами проєкту відвідали Тернівський центр, де проживають люди з обмеженими можливостями руху. Цього разу концерт був особливим, адже він був присвячений Дню міста, яке стало для переселенців другою домівкою. Під час концерту люди не тільки слухали улюблені пісні, підспівували, а й дізнавалися про історію міста, його природні багатства, особливості та визначні місця.
![](https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2023/06/photo1685515721-1-1024x768.jpeg)
![](https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2023/06/photo1685512947-1024x768.jpeg)