Допомогли тим, кому важче
![](/_ipx/w_1536,f_jpeg/https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2022/07/4M1A3314-1536x1024.jpg)
Підприємство надало допомогу мешканцям Гречаноподівської територіальної громади Криворізького району,
Як розповів заступник сільського голови з комунальних питань Павло Шапар, керівництво громади звернулося до «АрселорМіттал Кривий Ріг» з проханням. В цей складний час громада попросила допомогти з продуктами харчування для людей, які найбільше цього потребують. Компанія відгукнулася на запит і надала гуманітарну допомогу зі свого стратегічного запасу. «В селах громади мешкають внутрішні переселенці з тимчасово окупованих територій. Люди прийняли їх по домівках, як рідних. Їм необхідна допомога. Також є потреба підтримати ветеранів другої світової, дітей війни. Дякую вашому підприємству від всієї громади за те, що відгукнулися. Харчі, як бачите, вже завантажені, веземо їх у громаду. З них будуть сформовані продуктові набори і роздані людям», – розповів Павло Шапар.
![](https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2022/07/4M1A3297-1024x683.jpg)
Для гуманітарної допомоги мешканцям Гречаноподівської громади підприємство передало 500 кг курячого філе, 400 кг курячої печінки, 240 банок риб’ячих консервів, 100 пачок згущеного молока по 1 кг кожна, а також чай та цукор.
![](https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2022/07/4M1A3293-1024x683.jpg)
Звичайно, нашому підприємству зараз дуже важко. Стоїть питання виживання та збереження трудового колективу. Але навіть в такій критичній ситуації важливо не залишатися осторонь і допомагати тим, хто через війну втратив домівки і потребує елементарного. Нагадаємо, у червні підприємство відвантажило 26 тонн овочів зі своїх стратегічних запасів для потреб внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до Кривого Рогу із зон бойових дій.
![](https://static.metalurg.online/wp-content/uploads/2022/07/4M1A3335-1-1024x602.jpg)